Basınevleri Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Tadilat sırasında ya da yeni bir eve taşınma durumunda korniş montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekebilir. Basınevleri Korniş Ustası ekiplerimiz korniş montajını oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştirilir. Korniş, fonu, tülü, güneşliği tek bir alanda toplar. Perdenin güvenli bir şekilde sabitlenmesi açısından korniş kullanımı son derece önemlidir. Ekiplerimiz korniş montajları için kaliteli ürünler kullanır.

Korniş montaj işleminde özel yapıştırıcılar kullanılabileceği gibi dübel ve matkap ile de korniş montajı yapılabilir. Dübel ve matkap ile korniş montajı işleminde öncelikle vidaları geçeceği deliklerin açılması sağlanır. Malzemenin uzunluğuna bağlı olarak açılacak delik sayısı farklılık gösterir. Delikler arasındaki mesafelerin belirlenmesi aşamasında ağırlık merkezlerinin kontrol edilmesi önemlidir.

Basınevleri Balkon Kornişi

Basınevleri Korniş Ustası
Basınevleri Korniş Ustası

Ev dekorasyonunda olduğu gibi balkon dekorasyonunda da sıklıkla perde kullanılır. Basınevleri balkon kornişi için ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Balkonlara da korniş montajı sağlanırken matkap ile montaj yapılabileceği gibi yapıştırma işlemi de uygulanabilir. Yapıştırıcı ile montaj işleminde tercih edilen yapıştırıcının kaliteli yapıda olması oldukça önemli bir konudur. Korniş montajı yapılmadan önce duvar ve tavan arasında yaklaşık bir parmak kadar boşluk bırakılmasına özen gösterilmelidir. Ölçü alma işlemi buna uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Korniş yerleştirilecek alanın öncelikle kuru bir bez ile silinmesi gerekir. Uygun yapıştırıcı kullanımı ile kornişlerin kaliteli bir şekilde montajı sağlanır. Yapıştırıcı ile yapılan montajlarda yapıştırıcının kuruması için yaklaşık bir gün beklenmesi gerekir.

Basınevleri Korniş Montaj Ustası

Basınevleri korniş montaj ustası ekiplerimiz kaliteli korniş montajı hizmetleri vermek adına çalışmalarını sürdürür. Günümüzde demir, ahşap, plastik, polimer gibi malzemelerden korniş üretimi sağlanır. Korniş ile ilgili yaşadığınız sıkıntılar için ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere korniş konusunda her zaman güvenli bir destek sunacaktır.

Korniş takma işleminde firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman ölçüler ile ilgili bilgi verebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz ekiplerimiz de bu işlemleri gerçekleştirebilir. Alanında uzman olan personelimiz en kaliteli şekilde korniş montaj işlemlerini sağlar. Bu sayede uzun yıllar sorun yaşamadan kornişlerinizi kullanabilirsiniz. Basınevleri Korniş Ustası ekiplerimizin vermiş olduğu hizmetlerle alakalı detaylı bilgi almak adına İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Basınevleri Kanal Açma

Read Next

Esertepe Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA