Ayrancı Kanal Açma

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kanal açma işlemlerine ihtiyaç duyulmasının en önemli nedenleri arasında atık su tesisatlarının değişik sebeplerle tıkanması gelir. Ayrancı Kanal Açma ekiplerimiz kanallarda meydana gelen her türlü sıkıntının kısa sürede giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Kanal açma talepleri çoğunlukla kanalizasyon tıkanıklıkları ile dairelerde pimaş tıkanıklığı şeklindedir. Ekiplerimiz tesisatlara zarar vermeden kanallardaki sıkıntıların kısa sürede açılması adına çalışmalarını sürdürür.

Ekiplerimiz kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, logar temizliği ile ilgili konularda her zaman son teknoloji cihazlar kullanarak çalışmalarını sürdürür. Kanalizasyon giderlerine atılan ve sistemlerin kullanılamaz bir hale gelmesine neden olan maddeleri kanalizasyonlara herhangi bir zarar vermeden açarız. İç tesisat borularında kullandığımız kamera görüntüleme sistemlerimiz ve deneyimli elemanlarımız vardır.

Klozet Tıkandı Nasıl Açılır?

Ayrancı Kanal Açma
Ayrancı Kanal Açma

Klozetler insanların en çok kullandığı alanlardan biridir. Çeşitli sebeplerle klozetlerde tıkanıklık problemleri meydana gelebilir. Klozet tıkandı nasıl açılır konusu insanlar tarafından sıklıkla merak edilen konular arasında yer alır. Klozetlerin tıkanması ile ilgili problem yaşamanız durumunda alanında uzman olan ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz son derece önemlidir.

Ekiplerimi yüksek teknoloji cihazları ile öncelikle klozetlerde meydana gelen tıkanıklık sorunlarının nedenini araştırır. Sonrasında borulara herhangi bir zarar vermeden tıkanıklık sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesini sağlarız. Tıkanıklık sorunlarını giderdikten sonra bu alanda sorunların giderilip giderilmediğini kontrol etmek için yeniden kamera ile görüntüleme sağlarız. Klozetlere yabancı cisimlerin, çocuk bezlerinin, pedlerin, kalın tuvalet kağıtlarının atılması tıkanıklık sorunlarına sebebiyet verir. Tekrardan bu sorunlar ile karşılaşmamak adına bu cisimlerin klozete atılmamasına özen gösterilmelidir.

Ayrancı Vidanjör

Marketlerin, binaların, okulların, hastanelerin kanal hatlarının bağlı olduğu alanlarda zamanlar dolma durumları söz konusu olabilir. Bu alanların zaman içerisinde temizlenmesi son derece önemli bir konudur. Ayrancı vidanjör hizmetlerimiz sayesinde bu alanların hızlı bir şekilde temizlenmesi adına çalışmalarımızı sürdürürüz.

Logarlarda yaşanan tıkanıklık sorunlarında da uzman ekiplerimiz sorunların kısa sürelerde çözülmesi adına çalışır. Görüntüleme cihazlarımız yardımıyla kanalizasyon hatları ve logarların tıkalı oldukları bölgeleri tam olarak tespit ederiz. Ayrancı Kanal Açma ekiplerimiz bu alanların hızlı bir şekilde açılmasına yardımcı olur. İnstagram hesabımızdan her türlü kanalizasyon problemine karşı vermiş olduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

AYRANCI BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Ayrancı tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Ayrancı lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Ayrancı klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Ayrancı kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Ayrancı kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Ayrancı Boyacı Ustası

Read Next

Ayrancı Korniş Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA