PAYLAŞ
Etimesgut Su Tesisatçısı
Etimesgut Su Tesisatçısı

Etimesgut su tesisatçısı olarak, Etimesgut geneline her türlü su tesisat işleri yapan Ankara Tesisat Servisi, alanında uzman ve işin ehli bir ekiple sizlere en iyi hizmeti sunmayı gaye edinmiştir.

Etimesgut Tesisatçı

Etimesgutta eski yerleşim alanlarında “Eryaman, Emirler, Elvankent” sık sık meydana gelen su tesisat arızaları oldukça can sıkıcıdır. Çatlayan ve patlayan demir su hatları, çürümeye başlayan doğalgaz petekleri, zamanla aşınmış derz araları, miadını doldurmuş ve alt kata su akıntısı veren tuvalet Es sifonu gibi bir takım su arızaları kaçınılmazdır.

Etimesgut’un eski yerleşim alanlarının aksine yeni yerleşim alanlarında da ” Bağlıca, Toki Turkuaz, Yapracık Toki” su tesisatçısına ihtiyaç vardır. Klozet montajı, duş seti, ayna aksesuarları, korniş montajı, doğalgaz kombi ve petek montajı, batarya, musluk, duşakabin gibi montaj gerektiren işlerde Etimesgut Su Tesisatçısı bir telefon kadar yakınızdadır. Montaj esnasında istemeden duvar içindeki plastik boruların matkap ile delinmesinde de panik yapmanıza gerek yok. Ankara Tesisat Servisi kırıp dökmeden o bölgeye lokasyon operasyonla anında sorunuzu çözmektedir.

Etimesgutta Teknolojik Tesisatçı

Çözüm merkezli Ankara Tesisat Servisi profesyonel bir su tesisatçısında olması gereken tüm teknik ve teknolojik cihazlara sahiptir. Günümüz teknolojisi her anlamda hayatı kolaylaştırdığı gibi sektörümüz olan sıhhi tesisat alanında da hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Örnek verecek olursak; belli olmayan su kaçaklarının noktasal tespitinin akustik dinleme cihazları ve termal kameralar yardımıyla kısa sürede bulunması ve tamiratın minimize edilmesi hem zaman hem de ekonomik açıdan çok getirisi olan bir teknolojik kazançtır. Bir başka örnek verecek olursak; tuvalet, banyo, mutfak, klozet, lavabo hatta kanal tıkanıklıkları istenmedik zamanlarda gerçekleştiğinde fazlasıyla üzücü hal almaktadır. Tıkanık açmada bir çok pratik yöntem olsa da tıkanmalar tam manası ile giderilememektedir. Günümüz teknolojisine uyum sağlayan ve bu gider tıkanmalarında tabiri caizse 10 numara diyebileceğimiz tıkanıklık açma robotları çok kısa süre içerisinde kırıp dökmeden her türlü gider tıkanıklıklarını açmaktadır.

Haftanın 7 günü ve 24 saati sıhhi tesisat hizmeti veren Etimesgut Su Tesisatçısı, sizlere sadece Etimesgut bölgesinde değil Ankara genelinde de hizmet sunmaktadır. Güçlü referans kadrosu ile müşteri memnuniyeti dikkate alınarak Ankara’nın her ilçesine hizmet vermekteyiz.

BİR CEVAP BIRAK