PAYLAŞ
Sincan Yenikent Tesisatçı
Sincan Yenikent Tesisatçı

Yenikent Tesisatçı 7/24 sıhhi tesisat hizmeti vermektedir.

Yenikent tesisatçı servisi olarak, Ankara Sincan Yenikentte su tesisatçısı ünvanı ile tüm Yenikentlilere yılın 365 günü tesisat hizmeti sunmaktayız. Nöbetçi tesisatçı ile gecenin bir vaktinde oluşan anlık tesisat arızalarına ivedi şekilde müdahale ediyoruz. Ankara Sincan Yenikent bölgesinde bulunan tesisat firmamız, sıhhi tesisat arıza, bakım ve tamir noktasında 20 yıllık bir tecrübe ile müşterilerine sıhhi tesisat hizmetleri sunmaktadır.

Yenikent Tesisatçı su tesisatı işlerinde, klozet tamiri, musluk arızalarının giderilmesi ve her türlü sıhhi tesisat işlerini gerçekleştirmektedir. Yenikent tesisatçı, yaşam alanlarınıza ve iş yerlerinize güvenle sokabileceğiniz, alanında uzman, deneyimli, teknoloji ile yakından alakalı, son model teknolojik cihazlara sahip ve güler yüzlü tesisat ekibinden oluşmaktadır.

Tesisat sektöründeki yelpazemiz her geçen gün genişleyerek kurumsal kimliğimiz ile Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz.

Bu yelpazedeki başlıca hizmetlerimiz;

Fabrika ve kurumsal alanlara yönelik tesisatlar:

Hava tesisatı, hidrofor kurulumu, doğalgaz tesisatı, tesisat yenileme, Klima tesisatı, yangın tesisatı, ısıtma ve soğutma tesisatı, havalandırma tesisatı, güneş enerjisi tesisatı, basınçlı hava tesisatı, medikal gaz tesisatı, çamaşırhane ve bulaşık tesisatı, Buhar, Kondends, Kızgın Su ve Kızgın Yağ Tesisatı

Ev ve İş yerlerine yönelik Tesisatlar

Tesisat yenileme, klozet sifonu tamiri, musluk çeşme tamir işleri, kombi montajı ve tamiri, kombi yer değişimi işleri, klozet musluk ve batarya tamiri, termosifon montajı, şofben yer değiştirme, kalorifer tesisatı, Duşakabin tamiri ve montajı, su kaçağı tespiti ve tamiri, mutfak ve lavabo kanal açma, tuvalet tıkanıklığı tespiti ve tamiri, banyo lavabosu tıkanıklığı açma, noktasal su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri, pimaş açma ve logar temizleme, klozet rezervuar sifon tamiri, iç takım değiştirme, tuvalet es sifonu değiştirme, çamaşır makinası montajı, tuvalet banyo mutfak gider tıkanıklığı açma işleri, sıhhi tesisat tamir ve tadilat işleri, tıkanıklık açma, donmuş su hattının açılması, …

Neden Yenikent Tesisatçı

  • Uzun yıllardan beri sıhhi tesisat alanında var olma
  • Güleryüz ve İş ahlakına sahip geniş usta kadrosu
  • Teknolojik cihazlar ile tesisat sorunlarına müdahale
  • Garantili işçilik
  • 7/24 acil ve nöbetçi tesisatçı hizmeti
  • Güçlü referanslar ve müşteri memnuniyeti

BİR CEVAP BIRAK