PAYLAŞ
Klozet Tamircisi
Klozet Tamircisi

Klozet ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için klozet tamircisi olarak sizlere her türlü teknik bilgi ve desteği yapmaya hazırız.

Doğru teşhis her zaman doğru tedaviyi beraberinde getirmektedir. Önemli olan klozetteki sorunu iyi analiz edip iyi bir şekilde klozet tamircisine aktarabilmektir. Bu sayede edineceğiniz bilgi ile klozetinizi usta gerekmeden tamir etme imkanı bulabilirsiniz.

Klozet Arızaları

Klozet arızaları genelde iç takım diye tabir edilen rezervuardan kaynaklanmaktadır. Rezervuar, suyu kesen şamandra ve suyun tahliyesini sağlayan plastik aksamdan oluşmaktadır.

Klozet Şamandrası Neden Su Kaçırır?

Klozet şamandrasının su kaçırması öncelikle iç takımın kalitesiz olması, Ankara sularının kireçli ve kumlu olmasındandır. Şamandranın uzun ömürlü olması için ara muslukların filtreli olması gerekmektedir. 3 ayda bir klozet deposuna belli oranda kireç çözücü dökülmesi de klozet iç takımlarında bulunan contaların uzun ömürlü kalmasına sağlamaktadır.

Klozet arızaları ve su kaçırma olayı elbetteki sadece iç takımdan kaynaklanmayabilir. Klozet eksantiriği, flex bağlantıları, taharet çubuğu arızaları ve deformasyonları dahi klozet su kaçaklarına sebebiyet vermektedir. Evinize gelen her klozet tamircisinden klozetin tüm parçalarını kontrol ettirmeyi ihmal etmeyin.

Her çeşit klozet ( duvara tam dayalı klozet, asma klozet, plastik depolu klozet, arkadan çıkışlı klozet, çocuk klozeti, engelli klozeti ) ve her marka klozet ( Serel, Ege Vitrifiye, Vitra, Geberit, Kale, Creavit, Seramiksan, Toprak, Bozvit, Norm, Euroser, Doğvit, Nordmende, İdeal, ) arıza, bakım ve tamir işlerini yapmaktayız.

Bizleri Ankara’nın her yerinden arayabilir teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Etimesgut, Eryaman, Elvankent, Sincan, Fatih Mahallesi, Yenikent, Törekent, Bağlıca, Batıkent, Çayyolu, Çukurambar, Yaşamkent, Aydınlıkevler, Ostim, Yenimahalle, Çankaya, Hoşdere, Kızılay, Balgat, Cebeci, Demetveler, İncek, Gölbaşı, Haymana, Etlik, Keçiören, Yüzüncüyıl, Mustafa Kemal Mahallesi, Söğütözü, Demirlibahçe, Mamak, Temelli, Malıköy, Toki Turkuaz, Yapracık Toki, Dodurga, Ahlatlıbel, Beysukent, Bilkent, Metromall, Subayevleri, Konutkent … ve Ankara’nın en ücra noktasından bile arayabilir 7/24 teknik ve bilgi desteği alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK