Çankaya Klozet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma Açma

Kanal Açma

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 7 Ortalama: 5]
Çankaya Klozet Tıkanıklığı Açma

Çankaya klozet tıkanıklığı açma servisi olarak, tüm gider tıkanmalarında cihazla kırıp dökmeden tüm giderlerinizi açıyoruz.

Klozetler, diğer tuvalet taşlarına oranla daha konforlu olması, her geçen gün yaygın olarak ev ve iş yerlerinde yerini almaktadır. Yaşlı kesimlerin, hastaların, bedensel engelli kişilerin tercih ettiği klozetler de de sık sık tıkanma sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Klozet tıkanıklığı nasıl açılır? Kimyasal açıcılar ile klozet tıkanıklığı açılır mı?

Diğer tıkanmalarda olduğu gibi, tıkanma nedeni araştırılmalıdır. Tortular veya organik kalıntıların neden olduğu tıkanmalarda, kimyasal klozet açıcılar sayesinde tıkalı klozetleri açmanız mümkündür. Kullanılan kimyasalın su tesisatçıları tarafından tavsiye edilenini kullanmak ve kesinlikle kullanma talimatını okuyarak uygulama yapmak gerekir. Her kimyasal tıkanıklık açma aracı değildir. Aksine gider borularına ve size zarar verebilir.

Kimyasal açıcıların dışında evlerinizde sürekli bulabileceğiniz, karbonat ve sirke ile de klozet tıkanmalarını açabilirsiniz. Elbise askısı, tuvalet yada lavabo pompası ida diğer klozet açma aparatları olarak tercih edilebilir. Pratik yöntem olarak değerlendirdiğimiz pratik klozet açma yöntemleri şu şekildedir.

Sirke ve karbonatla klozet nasıl açılır?

Tortular veya organik cisimlerden kaynaklanan klozet tıkanıklıklarında en doğal çözüm olan karbonat ve sirke şu şekilde uygulanmalıdır. Bir çay bardağı karbonat ile bir su bardağı sirke klozete dökülür ve 10 – 15 dakika beklenip çaydanlıkla kaynatılan kaynar su bolca dökülür. Bir kaç saat bekledikten sonra klozet iyice temizlenir.

Klozet tıkanıklığına sebep olan bazı katı atık maddeler doğal veya kimyasal açıcılar ile açılması doğru sonuç vermeyecektir. Pratik yöntem açısından elbise askısı veya pompalama yöntemi ile sorun giderilebilir. Bu tür yöntemler netice vermez ise kesinlikle tıkanıklık açma ustası çağırmak gerekir.

Tıkanmaların önüne geçmek ve giderlerin tıkanmasını önlemek istiyorsanız, hasta pedi, çocuk bezi, suda erimeyen ıslak mendiller ve peçeteler atmamalısınız. Çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı klozetlerden uzak tutmak için klozet ile erişimini engelleyin ve sürekli klozetlerin kapaklarını kapalı tutun. Temizlik esnasında vileda kovalarında yada temizlik kovalarınızda bez veya bez parçaları kalıp kalmadığını kontrol edin. Tüm tedbirler sizin giderlerinizin tıkanmasına engel olacaktır.

Çankaya klozet tıkanıklığı açma işlerinde son sistem cihazlarımız ile sadece Çankaya’da değil Ankara genelinde hizmet vermekteyiz. Diğer tıkanıklık ve kanal açma hizmetlerimiz içinde buraya tıklayıp, günün her saatinde destek alabilirsiniz.

Çankaya klozet tıkanıklığı açma firması olarak hizmet verdiğimiz diğer semtlerimiz ise şu şekildedir;

Klozet Tıkanıklığı Açma Hizmet Bölgelerimiz

Karakusunlar, Buketkent Mahallesi, Üniversiteler Mahallesi, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, İşçi Blokları Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Ahlatlıbel, 50. Yıl Mahallesi, 100. Yıl, Dikmen, İmrahor, Kocatepe, Kızılay, Bakanlıklar, Topraklık, Küçükesat, İlker Mahallesi, İncesu, Balgat, Mebusevleri, Anıttepe, Cebeci, Söğütözü, Kavaklıdere, Seyranbağları, Gaziosmanpaşa, Aşağı Öveçler Mahallesi, Büyükesat, Öveçler, Sokullu Mehmet Paşa, Maltepe, Beytepe, Oran Mahallesi, Bahçelievler, Kırkkonaklar, Yayla Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Beşevler, ODTÜ’dür.

Çankaya ve civar semtlerinde vermiş olduğumuz konumumuz için Çankaya Kanal Açma tıklayın.

admin

Read Previous

ÇANKAYA KANAL AÇMA

Read Next

ÇAYYOLU SU TESİSATÇISI İLE ETKİLİ SERVİS

Call Now Button