PAYLAŞ
Batıkent Tesisat Firması
Batıkent Tesisat Firması

Batıkent Yenimahalle’ye bağlı Ankara’nın hatta Türkiye’nin çarpık kentleşmeye dur diyen güzide semtlerinden biridir. Dönemim Ankara belediye başkanı Vedat Dalokay’ın çarpık kentleşmedeki rahatsızlığından dolayı bu projesini Batıkentten başlatmıştır. Hızla büyüyen ve gelişmekte olan Batıkent bünyesinde bir çok mahalleyi barındırmaktadır. Batısitesi mahallesi, Ergazi Mahallesi, İlkyerleşim mahallesi, İnönü mahallesi, İvedik Organize sanayi mahallesi, Kardelen Mahallesi, Kentkoop Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi ve yeni gözdesi Çakırlar semtidir. Eski yapıların fazlaca hakim olduğu ve tesisatların demir olduğu dikkate alındığında çürümeye ve paslanmaya başlayan su hatlarının değişimi sağlık açısından son derece önemlidir. Batıkent Tesisatçı Firması olarak, tüm Batıkentlilere en iyi sıhhi tesisat hizmeti sunmayı amaç edindik.

Batıkent yerleşim merkezinde geniş kitleye hitap edebilmek adına oldukça geniş tesisat ekibine sahip olan Ankara Tesisat Servisi, haftanın her günü ve her saati su tesisat hizmeti sunmaktadır. Komple tesisat yenileme işlerinden tutunda doğalgaz işlerine, hatta musluk contası değişimine kadar en ufak tesisat işlerinizde sizlerin yanı başınızdayız. Ankara Tesisat Servisinde işin küçüğü büyüğü olmadan Batıkentliye anında hizmet sunmak bizim temel gayemizdir.

Batıkentte Hizmet Alanlarımız

Batıkent Tesisatçı Firması her türlü teknik ve teknolojik imkanları yaptığı her tesisat işinde kullanarak zamandan tasarruf sağlamaktadır. İşlerinizin kısa sürede ve başarılı bir şekilde nihayetlenmesi sizleri mutlu ettiği kadar bizleri de mutlu etmektedir.

Bizlere internet ortamından kolay ulaşabilmeniz adına google arama motoruna Batıkent Tesisatçı yazmanız yeterli olacaktır. İlk sayfada çıkan batikenttesisatci.com ankarabatikenttesisatci.com ve ankaratesisatservisi.com web sayfalarımızı incelediğinizde yapmış olduğumuz detaylı tesisat işlerini ve referanslarımızı görebilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımıza çağrı atarak geri dönüşüm yapmamızı sağlayabilir her türlü sıhhi tesisat alanaında bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK