Batıkent Su Tesisatçısı

ATAPARK TESİSATÇI
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 11 Ortalama: 5]

Batıkent su tesisatçısı, Ankara’nın en köklü semtlerinden biri olan Batıkent bölgesinde en etkin sıhhi tesisat işleri yapar. Batıkentte eski yapıların çoğunlukta olması, bu bölgede su tesisatçısı ihtiyacını gözler önüne sermektedir.

Tesisat ihtiyaçlarınız bazen çok acil, bazen de ileriyi düşünerek tedbir amaçlı olabilir. Acil tesisat işlerinizde ilk müdahaleyi yapmasını istediğiniz su tesisatçısı, size en yakın olan tesisatçıdır. Zaman kaybetmeden yapılan müdahale beraberinde doğuracak diğer sorunların önüne geçecektir. 

Tedbir amaçlı yapılacak tesisat işleriniz genellikle tesisat yenileme veya tesisat değişikliği ile alakalıdır. Böyle durumlarda en yakın tesisatçıdan ziyade en ucuz fiyatı veren tesisatçı tercih edilir. Oysa bu durumlarda en ucuz tesisatçıdan ziyade işinde en iyi, nitelikli, profesyonel ve bol referanslı tesisatçılar tercih edilmesi gerekir.

Nitelikli Batıkent Su Tesisatçısı Nasıl Olmalı?

 1. Tecrübeli ve işinde çok iyi olmalı.
 2. Gerekli tesisat donanıma sahip olmalı
 3. Gelenekçi değil, yenilikçi olmalı
 4. Tesisat sorunlarına pratik çözümler üretmeli
 5. Referansları kuvvetli olmalı
 6. Tesisat adına her soruna profesyonelce müdahale etmeli.

TUS : Tesisatta Uzmanlık Sahaları

Her mesleğin bir uzmanlığı olduğu gibi, tesisat sektörünün de uzmanlığı vardır. Eskisi gibi tesisatçı sadece musluk ve çeşmeden ibaret değildir. Gelişen teknoloji ve nimetleri tesisat sektöründe de etkili olmuştur. Bu konuda kendini yetiştiren ve uzman olan tesisatçılar, sorunlara daha bir profesyonelce yaklaşırlar.

Tesisatta Uzman Olduğumuz Alanlar

 • Su Kaçak Tespiti : Eğitimini ve tüm birikimini su kaçağının bulunması ve tamiri yönünde geliştiren tesisatçı, termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile tesisat arızalarında en iyi hizmeti sağlarlar.
 • Tıkalı Kanal Açma : Özellikle  tuvalet, banyo, mutfak, klozet, lavabo ve kanalizasyon tıkanıklıklarının açılmasında kullanılan metodlar, gider borularına zarar verebilir. Bu tür tesisat sorunlarında işinde uzman olan tesisatçı, kanal açma makinası ile kırıp dökmeden en iyi hizmeti sunar
 • Klozet ve Musluk Tamiri : Klozet ve musluk ile bir çok arızalar meydana gelmektedir. Yeni nesil musluklar ve klozetlerin arızalarının pif noktalarını yakalamak uzmanlık ister. 
 • Petek Temizleme : Isınmaya etki eden peteklerin randımanlı çalışması için kış ayına girmeden bakımı ve temizliği şarttır. Bu konuda petek temizleme cihazı ile kombi devre dışı bırakılıp zarar görmesi engellenir. Bu iş için uzman olan usta, gerekli tedbirleri alarak petek temizliği işlemi yapar.
 • Mekanik Tesisat : Normal tesisatın çok daha ötesinde olan ve kurumsal firmalara yönelik hava tesisatı, havalandırma, yangın, hidrofor, chiller, boyler … tesisatları tam bir uzmanlık ve projelendirme isteyen tesisattır.

Batıkent Su Tesisatçısı olarak, geniş bir tesisat ekibine sahibiz. Alanında uzmanlaşmış ustalarımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet verir. Klozet ile alakalı sorunlarınızda klozet tamircimiz, tıkanıklık sorunlarınızda tıkanıklık açma robotlarımız ile kanal açma ustamız, su kaçak tespiti ve tamiri noktasında cihazlı tesisatçımız, mekanik işlerinizde mekanik tesisatçımız, kombi ve petek temizleme işlerinizde doğalgaz tesisatçımız en iyi hizmeti sunar.

Size en yakın su tesisatçısı aradığınızda, Özdemir Tesisat’a ulaşmanız oldukça kolaydır. “Batıkent su tesisatı”, “Batıkent Tesisatçı”, “Batıkent Sıhhi Tesisatçı”, “Batıkent Tesisat Ustası”,” Batıkent Su Tesisatçısı” gibi arama kelimeleri ile internet üzerinden bizlere ulaşmanız çok kolay. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımızdan bizleri aramanız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin

Batıkent Su Tesisatçısı Hizmet Bölgelerimiz

Erciyes İş Merkezleri
Ostim Sanayi
Emniyet Mahallesi
Batı Sitesi Mahallesi
Ostim Osb Mahallesi
Karacakaya Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi
Susuz Mahallesi
Macun Mahallesi
Barış Mahallesi
Ragıp Tüzün Mahallesi
Çarşı Mahallesi
Yeniçağ Mahallesi
Ostim Mahallesi
25 Mart Mahallesi
Güzelyaka Mahallesi
Anadolu Mahallesi

Aşağı Yahyalar Mahallesi
Avcılar Mahallesi
Esentepe Mahallesi
Işınlar Mahallesi
Kaletepe Mahallesi
Burç Mahallesi
Güventepe Mahallesi
Gayret Mahallesi
Barıştepe Mahallesi
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
Ergazi Mahallesi Yenimahalle
Ergenekon Mahallesi
Pamuklar Mahallesi
İnönü Mahallesi
Demetlale Mahallesi

İlkyerleşim Mahallesi
Uğur Mumcu Mahallesi
Demetgül Mahallesi
Serhat Mahallesi
Yeni Batı Mahallesi
Demetevler Mahallesi
Kentkoop Mahallesi
Kardelen Mahallesi
Turgut Özal Mahallesi
Macunköy
Pamuklar
Susuz
Ostim
Varlık Mahallesi
Çamlıca Mahallesi
Demetevler
Atisan
Gimat

admin

Read Previous

Su Tesisatçısı

Read Next

Balgat Su Tesisatçısı ile Güven Hissedin

Call Now Button