PAYLAŞ
tesisat tamiri
dursun abinin evinde temiz suda oluşan kaçak

Ankara su tesisatçısı, tesisat konusunda kalıcı çözümler elde etmek isteyen siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Eryaman’da tesisat tamiri, su kaçağı bulma servisi, sıhhi tesisat yenileme, eski demir su borularının tamiri ve değişimi, su kaçağı olan tesisat borularını cihaz ile kontrolünü yaparak su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Ayrıca eryaman korniş montajı, eryaman doğalgaz kaçak tespiti, eryaman doğalgaz kaçak tamiri, eryaman ocak doğalgaz bağlantısı, eryaman ocak dönüşümü, eryaman tıkanıklık açma, eryaman klozet tamiri, eryaman lavabo montajı, eryaman klozet montajı, eryaman çamaşır makinesi tesisatı, eryaman mutfak tıkanıklığı açma, eryaman pis su gider açma, eryaman kombi montajı, eryaman şofben montajı vb… bir çok kalemde gerekli montaj, değişim ve tadilat işlemlerini yapmaktayız.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 saat esaslı hizmet veriyoruz. Gece geç saate bile olsa bizi rahatlıkla arayabilir teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Bizler Firma olarak yıllardır tesisat servisi konusunda kendimize bir ilke edindik. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ. 

Saygılar sunarız.

tesisat tamiri
dursun abinin evinde temiz suda oluşan kaçak

BİR CEVAP BIRAK